• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Торги не відбулися

295 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Номер: b6db3591077f4ec881ca7bd493456dc6
Внутрішній номер закупівлі: 17689477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-05-012713-a   
Замовник: СФ ХНУВС
Контактна особа: Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.05.2023 16:55 - 12.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.05.2023 16:55 - 15.05.2023 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴295 000.00 Вершкове масло