• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Оголошено тендер

295 000.00 UAH
Номер: ddd52df30319432088ed43d744d4cab1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-05-005872-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Замовник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Очікувана вартість: 295 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.05.2023 16:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1000 кілограми
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума295 000.00 UAH