-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стегно куряче охолоджене, Філе курки охолоджене, М'ясо свинини охолоджене
Тендер Prozorro UA-2023-05-05-008522-a
Завершена
371 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 858.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 858.85 UAH
Номер:
8d32b368637e45aaa0d07605fd85f323
Внутрішній номер закупівлі:
17685314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-05-008522-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
371 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2023 15:45 - 10.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2023 15:45 - 13.05.2023 18:00
Період кваліфікації:
13.05.2023 18:01 - 15.05.2023 15:40
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴371 770.00 Стегно куряче охолоджене, Філе курки охолоджене, М'ясо свинини охолоджене