-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стегно куряче охолоджене, Філе курки охолоджене, М'ясо свинини охолоджене
Оголошено тендер
371 770.00
UAH
Номер:
6015df42e9964d0b88451a9a15e0d27b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-05-003772-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
371 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стегно куряче охолоджене, Філе курки охолоджене, М'ясо свинини охолоджене
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням Уповноваженої особи, протокол від 05.05.2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.05.2023 13:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума371 770.00 UAH