-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03410000-7 Деревина (Деревина твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2018-02-19-001103-c
Місце поставки Заклади відділу культури та туризму Семенівського району Чернігівської області
Торги не відбулися
329 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 329.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 329.00 UAH
Номер:
8453312d8e11453cb8efa1d94eb50935
Внутрішній номер закупівлі:
1766727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-19-001103-c
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівка, вул. Червона Площа 7-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Байдала Євгенія Юріївна +380465921464 kultura.buhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
329 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
329.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2018 13:55 - 26.02.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2018 13:55 - 08.03.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03410000-7 Деревина (Деревина твердих порід)
Кількість
901 метри кубічні
Період постачання
до 31.07.2018
Місце постачання
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, Заклади відділу культури та туризму Семенівського району
На карті