-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03410000-7 Деревина (Деревина твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2018-02-19-001103-c
Місце поставки Заклади відділу культури та туризму Семенівського району Чернігівської області
Торги не відбулися
329 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 329.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 329.00 UAH
Період оскарження:
19.02.2018 13:55 - 04.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.