-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-05-02-009891-a
Завершена
3 310.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 16.56 UAH
Номер:
3efc63e68e3f42a59bea70c69669ac19
Внутрішній номер закупівлі:
17642515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-02-009891-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 310.78 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.05.2023 15:03 - 07.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2023 15:03 - 10.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
10.05.2023 00:01 - 15.05.2023 12:10
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 310.78 Газове паливо (природний газ)