-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
3 310.78
UAH
Номер:
4722a76ec8fb4769b44eff0d6155313b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-02-003284-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Контактна особа:
Соломянюк Людмила 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 310.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
02.05.2023 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
200 метри кубічні
Період постачання
до 31.08.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 310.78 UAH