• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гусениця в зборі для бульдозера Т-170

Завершена

6 444 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 220.00 UAH
Номер: b552dbf7e287411989178aebdde9769d
Внутрішній номер закупівлі: 17623409
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-01-003668-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Деменюк Олександр Олександрович 380637439535 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 444 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2023 11:29 - 06.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2023 11:29 - 09.05.2023 13:00
Аукціон: 09.05.2023 13:03 - 09.05.2023 13:03
Період кваліфікації: 09.05.2023 13:03 - 23.05.2023 17:51
Період завантаження договору: 29.05.2023 00:00 - 08.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 444 000.00 Лот 1.