-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гусениця в зборі для бульдозера Т-170
Оголошено тендер
6 444 000.00
UAH
Номер:
0d4ccacfe56f4c33a3fbf8405dc0c702
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-01-001258-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 444 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гусениця в зборі для бульдозера Т-170
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування:
01.05.2023 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 444 000.00 UAH