-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дизпаливо
Тендер Prozorro UA-2023-05-01-003345-a
Завершена
135 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 350.00 UAH
Номер:
cd8895f5b1c949eab5fbd298a229aaa1
Внутрішній номер закупівлі:
17623054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-01-003345-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кудерявець Богдан Антонович +380674924296 danko1964@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2023 11:18 - 06.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2023 11:18 - 09.05.2023 11:23
Період кваліфікації:
09.05.2023 11:25 - 10.05.2023 11:09
Період завантаження договору:
16.05.2023 00:00 - 26.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Дизпаливо