• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизпаливо

Оголошено тендер

135 000.00 UAH
Номер: ab067123346f42fd8750e4e094994575
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-01-001446-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
Очікувана вартість: 135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизпаливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.05.2023 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизпаливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума135 000.00 UAH