-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тротуарна плитка Модерн ( Грейс( біло-чорна)
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-007821-a
Тротуарна плитка Модерн ( Грейс( біло-чорна)
Завершена
838 593.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 385.93 UAH
мін. крок: 1% або 8 385.93 UAH
Номер:
fa54e1db669547c08ca2757196dd2bc9
Внутрішній номер закупівлі:
17616345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-28-007821-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
838 593.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2023 15:12 - 03.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2023 15:12 - 06.05.2023 00:00
Аукціон:
06.05.2023 00:02 - 06.05.2023 00:02
Період кваліфікації:
06.05.2023 00:02 - 15.05.2023 14:26
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴838 593.00 Тротуарна плитка Модерн ( Грейс( біло-чорна)