-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка Модерн ( Грейс( біло-чорна)
Оголошено тендер
838 593.00
UAH
Номер:
2a90c7ee7e5a4e058481850e1f08a445
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-24-002654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
838 593.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тротуарна плитка Модерн ( Грейс( біло-чорна)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.04.2023 14:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тротуарна плитка Модерн ( Грейс біло-чорна)
Кількість
1096.2 метри квадратні
Період постачання
до 31.05.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума838 593.00 UAH