-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевірка технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-послуги з технічного огляду та випробувань)
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-006455-a
Завершена
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 60.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 60.00 UAH
Номер:
27f4ca7ebdcb4380b5f9f8d404587940
Внутрішній номер закупівлі:
17614975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-28-006455-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Орловська Юлія +380953242464 cv.dzoyuryst@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2023 14:10 - 03.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2023 14:10 - 06.05.2023 00:00
Аукціон:
06.05.2023 00:03 - 06.05.2023 00:03
Період кваліфікації:
06.05.2023 00:03 - 17.05.2023 13:57
Період завантаження договору:
23.05.2023 00:00 - 02.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 000.00 Перевірка технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-послуги з технічного огляду та випробувань)