-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перевірка технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-послуги з технічного огляду та випробувань)
Оголошено тендер
12 000.00
UAH
Номер:
b384c1c562684e28a7b4af870ec52846
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-28-003037-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевірка технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-послуги з технічного огляду та випробувань)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.04.2023 14:00
Дата модифікації:
27.04.2023 13:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 000.00 UAH