-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деталі трубопроводів згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2023-04-27-010783-a
Завершена
1 170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 23 400.00 UAH
мін. крок: 2% або 23 400.00 UAH
Номер:
422eed1dbb9f4cdab7845fdd3be6e242
Внутрішній номер закупівлі:
17606615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-27-010783-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2023 16:19 - 05.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2023 16:19 - 08.05.2023 09:00
Період кваліфікації:
08.05.2023 09:04 - 11.05.2023 15:41
Період завантаження договору:
17.05.2023 00:00 - 27.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 170 000.00 Лот 1.