-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деталі трубопроводів згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено тендер
1 170 000.00
UAH
Номер:
f65ecafde99949a49e4dd11601e25576
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-27-004859-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деталі трубопроводів згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
27.04.2023 15:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Приладдя для трубопроводів
Кількість
1477 штуки
Період постачання
до 27.04.2023
муфти
Кількість
1786 штуки
Період постачання
до 27.04.2023
Відводи
Кількість
449 штуки
Період постачання
до 27.04.2023
Фланці
Кількість
1788 штуки
Період постачання
до 27.04.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 170 000.00 UAH