-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медикаменти (код за ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2023-04-27-005817-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
dc6623bc9f3d4fa9804452d1a8624cb2
Внутрішній номер закупівлі:
17601636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-27-005817-a
Замовник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прогонюк Сергій Володимирович 380676521139 zidan.psv.9179@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2023 12:43 - 02.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2023 12:43 - 05.05.2023 08:00
Період кваліфікації:
05.05.2023 08:00 - 10.05.2023 10:35
Період завантаження договору:
16.05.2023 00:00 - 26.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Медикаменти (код за ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція