-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медикаменти (код за ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
3b77741454dd4ef3a23658122f731a4e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-25-004182-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медикаменти (код за ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.04.2023 14:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH