• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту підлоги

Завершена

1 088 562.20 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 10 885.62 UAH
Номер: 96f92095d7ed41838ad9ec4007ddd4a3
Внутрішній номер закупівлі: 17594143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-26-011416-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 088 562.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.04.2023 16:30 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2023 16:30 - 04.05.2023 08:00
Період кваліфікації: 04.05.2023 08:00 - 04.05.2023 14:22
Період завантаження договору: 10.05.2023 00:00 - 20.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 088 562.20 Послуги з ремонту підлоги