-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту підлоги
Оголошено тендер
1 088 562.20
UAH
Номер:
a22b229016bf4161aeeee41c79a5ee93
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-12-006136-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 088 562.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту підлоги
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
Дата опублікування:
12.04.2023 17:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума1 088 562.20 UAH