-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Тендер Prozorro UA-2018-01-22-000496-a
Під місцем поставки слід розуміти: вул. Лисенка, 31, м. Львів та вул. Лікарська, 3, смт. Брюховичі, Львівська обл.
Завершена
211 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 055.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 055.70 UAH
Номер:
36b49ec993744498ae5c9e35d3dc9916
Внутрішній номер закупівлі:
1759054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-22-000496-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Лисенка, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вацко Оксана Миколаївна 380679754505 6660ksenya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
211 140.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 055.70 UAH
Період уточнення:
22.01.2018 11:07 - 28.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2018 11:07 - 07.02.2018 17:00
Аукціон:
08.02.2018 13:20 - 08.02.2018 13:47
Період кваліфікації:
08.02.2018 13:47 - 21.02.2018 16:44
Період завантаження договору:
16.02.2018 16:04 - 08.03.2018 16:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Кількість
18000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Спільне підприємство "Київ-Захід" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю
Оскарження: 08.02.2018 13:47 - 27.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20780000
-
Контактна особа:
Спільне підприємство "Київ-Захід" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю +380503710991 kovalchuk@kzahid.com.ua http://kzahid.com.ua
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська обл., Червоноград, м. Червоноград, ВУЛ. ІВАСЮКА, буд. 20
Оскарження: 08.02.2018 13:47 - 27.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
172 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
164 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2018 16:04
Документи
63
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
Оскарження: 16.02.2018 16:04 - 04.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ" 0673730775 vadarma@hlibprom.com.ua http://www.hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська обл., Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Оскарження: 16.02.2018 16:04 - 04.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
178 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
164 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2018 16:44
Документи
81
Скарги
0
ТОВ "Галицька здоба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Початкова пропозиція
210 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
165 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
578374ae1d164abeb6aaf1ce3e4a4710
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-22-000496-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ" 0673730775 vadarma@hlibprom.com.ua http://www.hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська обл., Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Номер договору:
34-2230
Сума договору:
164 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
05.03.2018 11:00
Статус:
Підписаний