-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
164 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
578374ae1d164abeb6aaf1ce3e4a4710
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-22-000496-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ" 0673730775 vadarma@hlibprom.com.ua http://www.hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська обл., Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
34-2230
Дата підписання:
05.03.2018 11:00
Період дії договору:
05.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
164 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 164 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Кількість
18000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018