• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 ««Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Завершена

210 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 100.00 UAH
Номер: 2f28abd82f574f26878b902354102c29
Внутрішній номер закупівлі: 17587034
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-26-004284-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Володимир Савочка +380354821609 sport76@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.04.2023 11:39 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2023 11:39 - 04.05.2023 10:00
Період кваліфікації: 04.05.2023 10:01 - 05.05.2023 12:11
Період завантаження договору: 11.05.2023 00:00 - 21.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 000.00 Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів