• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)

Оголошено тендер

210 000.00 UAH
Номер: ba87568efb244df490f8f62b23fdb442
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-26-001848-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 ««Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.04.2023 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу І категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 150 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу II категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 100 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу ІІІ категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 150 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу IV категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 30 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу для експрес дослідження протягом однієї доби (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 10 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національної служби здоров'я України
Сума210 000.00 UAH