-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Флагштоки та прапори
Тендер Prozorro UA-2023-04-25-002993-a
Торги не відбулися
123 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
Номер:
38df04297dfb4cbe92619abba1edf9d7
Внутрішній номер закупівлі:
17573172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-25-002993-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАЛА ВИСКА - МКП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087774
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Драна +380992760362 2760362@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.04.2023 11:01 - 30.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2023 11:01 - 03.05.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 000.00 Флагштоки та прапори