-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Флагштоки та прапори
Оголошено тендер
123 000.00
UAH
Номер:
2d421c823db748c2ad2db6e2e1520427
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-24-003163-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАЛА ВИСКА - МКП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087774
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАЛА ВИСКА - МКП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087774
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
123 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Флагштоки та прапори
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпірування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.04.2023 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума123 000.00 UAH