-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 44163100-1 Труби(Труби сталеві); Лот №2 44162200-5 Розподільні трубопроводи(труби поліпропіленові); Лот №3 44163130-0 Каналізаційні труби; Лот №4 44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)
Тендер Prozorro UA-2018-01-24-003346-c
Торги не відбулися
610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 125.00 UAH
мін. крок: 0% або 125.00 UAH
Номер:
58bb45e374bc463fafd9d40f12e7ca12
Внутрішній номер закупівлі:
1753465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-24-003346-c
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №12"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20084619
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м.Вінниця, вул. Миколи Ващука,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасюк Юлія +380674304599 mkp.zhek.12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44167000-8 Трубна арматура різнаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
610 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2018 16:50 - 30.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2018 16:50 - 09.02.2018 00:00
Аукціон:
09.02.2018 13:50 - 09.02.2018 14:11
Період кваліфікації:
09.02.2018 14:11 - 21.02.2018 11:59
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴105 000.00 Лот 1.44163100-1 Труби (Труби сталеві)
- Лот №2 ₴390 000.00 Лот 2. 44162200-5 Розподільні трубопроводи (труби поліпропіленові)
- Лот №3 ₴90 000.00 Лот 3. 44163130-0 Каналізаційні труби
- Лот №4 ₴25 000.00 Лот 4.44167000-8 Трубна арматура різна(Трубна арматура)