-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 44163100-1 Труби(Труби сталеві); Лот №2 44162200-5 Розподільні трубопроводи(труби поліпропіленові); Лот №3 44163130-0 Каналізаційні труби; Лот №4 44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)
Тендер Prozorro UA-2018-01-24-003346-c
Торги не відбулися
610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 125.00 UAH
мін. крок: 0% або 125.00 UAH
Період оскарження:
24.01.2018 16:50 - 05.02.2018 00:00
Нічого не знайдено.