-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Тендер Prozorro UA-2018-01-26-000553-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Завершена
740 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 400.00 UAH
Номер:
bef91249429e412eac47ab6464ce5ab0
Внутрішній номер закупівлі:
1753233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-26-000553-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
740 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 400.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2018 11:07 - 02.02.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2018 11:07 - 12.02.2018 10:00
Аукціон:
13.02.2018 12:52 - 13.02.2018 13:13
Період кваліфікації:
13.02.2018 13:13 - 19.02.2018 15:25
Період завантаження договору:
15.02.2018 17:16 - 07.03.2018 17:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Кількість
24516 людино-година
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОРЛАН-800"
Оскарження: 13.02.2018 13:13 - 26.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34972839
-
Контактна особа:
ОРЛАН-800 +380970736910 orlan24@ukr.net
-
Адреса:
04086, Україна, Київ, м. Київ, вул. Ольжича,2/33, оф.1
Оскарження: 13.02.2018 13:13 - 26.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
710 964.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
710 964.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2018 17:16
Документи
13
Скарги
0
ПП Реламакс
Оскарження: 15.02.2018 17:16 - 02.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Дзержинського, 1кв. 4
Оскарження: 15.02.2018 17:16 - 02.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
735 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2018 15:25
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
0909d3fe7f494947a5324c53139c94a5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-26-000553-a-a1
Постачальник:
ПП Реламакс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Дзержинського, 1кв. 4
Номер договору:
41
Сума договору:
735 480.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.03.2018 10:00
Статус:
Підписаний