• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")

Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)

735 480.00 UAH з ПДВ
Номер: 0909d3fe7f494947a5324c53139c94a5
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-26-000553-a-a1
Постачальник: ПП Реламакс
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Номер договору: 41
Дата підписання: 03.03.2018 10:00
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 735 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 735 480.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 24516 людино-година
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10 На карті