-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз))
Тендер Prozorro UA-2023-04-18-007011-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
e8fa980452ae4dfabae6985899bc325c
Внутрішній номер закупівлі:
17520455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-18-007011-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Володимирівна Кіпко +380977299909 oporna1_buhgalt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2023 15:22 - 24.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2023 15:22 - 27.04.2023 00:00
Аукціон:
27.04.2023 00:03 - 27.04.2023 00:03
Період кваліфікації:
27.04.2023 00:03 - 02.05.2023 14:14
Період завантаження договору:
08.05.2023 00:00 - 18.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз))