-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз))
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
f9afa39125be4865a39c9b0c3be22cff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-18-002792-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.04.2023 13:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Кількість
350 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH