-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-поточний ремонт приміщень кімнати дружньої до опитування дітей за адресою: 03134, м.Київ, вул. Кільцева дорога, 5Б (косметичний ремонт, закладання вікон, електротехнічні роботи та освітленння, встановлення опалювальних конвекторів)»
Тендер Prozorro UA-2023-04-18-005333-a
Аварійно-поточний ремонт приміщень кімнати дружньої до опитування дітей за адресою: 03134, м.Київ, вул. Кільцева дорога, 5Б (косметичний ремонт, закладання вікон, електротехнічні роботи та освітленння, встановлення опалювальних конвекторів)»
Завершена
481 012.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 406.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 406.00 UAH
Номер:
a66f4fb14c38437f882adf808cf7922e
Внутрішній номер закупівлі:
17518771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-18-005333-a
Замовник:
Центр у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" Святошинського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26315161
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кільцева дорога, 5б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Морозова +380501956055 olala110578@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
481 012.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2023 13:42 - 23.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2023 13:42 - 26.04.2023 00:00
Аукціон:
26.04.2023 00:02 - 26.04.2023 00:02
Період кваліфікації:
26.04.2023 00:02 - 27.04.2023 17:43
Період завантаження договору:
03.05.2023 00:00 - 13.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴481 012.00 Аварійно-поточний ремонт приміщень кімнати дружньої до опитування дітей за адресою: 03134, м.Київ, вул. Кільцева дорога, 5Б (косметичний ремонт, закладання вікон, електротехнічні роботи та освітленння, встановлення опалювальних конвекторів)»