-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-поточний ремонт приміщень кімнати дружньої до опитування дітей за адресою: 03134, м.Київ, вул. Кільцева дорога, 5Б (косметичний ремонт, закладання вікон, електротехнічні роботи та освітленння, встановлення опалювальних конвекторів)»
Оголошено тендер
481 012.00
UAH
Номер:
bfd576cf2c234682a212d479b2310df3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-11-002427-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" Святошинського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26315161
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кільцева дорога, 5б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" Святошинського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26315161
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кільцева дорога, 5б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
481 012.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійно-поточний ремонт приміщень кімнати дружньої до опитування дітей за адресою: 03134, м.Київ, вул. Кільцева дорога, 5Б (косметичний ремонт, закладання вікон, електротехнічні роботи та освітленння, встановлення опалювальних конвекторів)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.04.2023 14:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума481 012.00 UAH