-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-24-000858-a
Завершена
766 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
9f66093924cd4f7f81fd0079115c70c2
Внутрішній номер закупівлі:
1751456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-24-000858-a
Замовник:
Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41746966
-
Адреса:
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, вул.Дружби, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалик Іван Богданович +380677110926 volicaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
766 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2018 11:40 - 29.01.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2018 11:40 - 08.02.2018 15:00
Аукціон:
09.02.2018 12:33 - 09.02.2018 13:06
Період кваліфікації:
09.02.2018 13:06 - 15.02.2018 18:07
Період завантаження договору:
09.02.2018 13:06 - 01.03.2018 13:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
74380 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
81324, Україна, Львівська область, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець, Мостиський район, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець (більщ детально у Додатку 4)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"
Оскарження: 09.02.2018 13:06 - 26.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087491
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" +380685128382 kastum.tender@gmail.com http://www.kastym.com.ua
-
Адреса:
Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ПРОСПЕКТ ЧОРНОВОЛА, будинок 63
Оскарження: 09.02.2018 13:06 - 26.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
669 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
669 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2018 18:07
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
676 858.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
676 858.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
677 006.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
677 006.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
61
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
Пархомець Олена Володимирівна 300673647335, 380673647335 Olena.Parhomets@rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Івана Вишенського,4
Початкова пропозиція
766 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
766 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
64c4d9863d8f40b7be4e4a38e18215b3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-24-000858-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087491
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" +380685128382 kastum.tender@gmail.com http://www.kastym.com.ua
-
Адреса:
Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ПРОСПЕКТ ЧОРНОВОЛА, будинок 63
Номер договору:
1
Сума договору:
669 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
02.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний