-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
669 420.00
UAH з ПДВ
Номер:
64c4d9863d8f40b7be4e4a38e18215b3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-24-000858-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087491
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" +380685128382 kastum.tender@gmail.com http://www.kastym.com.ua
-
Адреса:
Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ПРОСПЕКТ ЧОРНОВОЛА, будинок 63
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
02.03.2018 00:00
Період дії договору:
02.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
669 420.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 669 420.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
74380 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
81324, Україна, Львівська область, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець, Мостиський район, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець (більщ детально у Додатку 4)
На карті