-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядний пристрій, автомобільні інвертори,пристрої безперебійного живлення, адаптер до джерела безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2023-04-17-007309-a
*будь-яке посилання на торгову марку слід читати або еквівалент
Завершена
916 916.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 169.16 UAH
мін. крок: 1% або 9 169.16 UAH
Номер:
f419fde0ec6d4e4b8c923bd82d1443c1
Внутрішній номер закупівлі:
17512997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-17-007309-a
Замовник:
Військова частина 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
00000, Україна, Київська область, Київ, м. Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромаскевич Вікторія Миколаївна 380445276511 nfilipchak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
916 916.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2023 17:38 - 23.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2023 17:38 - 26.04.2023 12:00
Аукціон:
26.04.2023 12:01 - 26.04.2023 12:01
Період кваліфікації:
26.04.2023 12:01 - 12.05.2023 17:46
Період завантаження договору:
18.05.2023 00:00 - 28.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴916 916.00 Зарядний пристрій, автомобільні інвертори, пристрої безперебійного живлення, адаптер до джерела безперебійного живлення