-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядний пристрій, автомобільні інвертори,пристрої безперебійного живлення, адаптер до джерела безперебійного живлення
Оголошено тендер
916 916.00
UAH
Номер:
edb423841bbd403e9a32bee998acefac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-12-005954-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
00000, Україна, Київська область, Київ, м. Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
00000, Україна, Київська область, Київ, м. Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
916 916.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зарядний пристрій, автомобільні інвертори,пристрої безперебійного живлення, адаптер до джерела безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.04.2023 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума916 916.00 UAH