-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гусениця в зборі для бульдозера Т-170
Тендер Prozorro UA-2023-04-17-001773-a
Торги не відбулися
5 243 804.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 219.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 219.02 UAH
Номер:
f3bedd776450481592fcdf758a5753a7
Внутрішній номер закупівлі:
17507463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-17-001773-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380637439535 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 243 804.88 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2023 10:46 - 22.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2023 10:46 - 25.04.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 243 804.88 Лот 1.