• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гусениця в зборі для бульдозера Т-170

Оголошено тендер

5 243 804.88 UAH
Номер: d5a1a4f22e6d4c5bb90a8a7f5cc810d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-17-000629-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 5 243 804.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гусениця в зборі для бульдозера Т-170
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування: 17.04.2023 10:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 243 804.88 UAH