-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Тендер Prozorro UA-2023-04-14-008241-a
Завершена
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
0fb71fe386f048489e7d2c24fbaa09b3
Внутрішній номер закупівлі:
17505214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-14-008241-a
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Кримповський +380445299479 motor_depot@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2023 21:15 - 19.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2023 21:15 - 22.04.2023 12:00
Аукціон:
22.04.2023 12:01 - 22.04.2023 12:01
Період кваліфікації:
22.04.2023 12:01 - 27.04.2023 16:42
Період завантаження договору:
03.05.2023 00:00 - 13.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 200 000.00 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів