-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено тендер
2 200 000.00
UAH
Номер:
8af7ee4089594d778b297e838c745a7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-14-002946-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.04.2023 20:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 200 000.00 UAH