• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Бальзам для миття посуду, гель для чищення, засіб білизна, засоби для миття, порошок, автошампунь, активні засоби

Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.

Завершена

1 979 473.14 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 7 979.63 UAH
Номер: f9c291cd08784b82944da1a66a313ba7
Внутрішній номер закупівлі: 17497414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-14-000451-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 979 473.14 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2023 08:58 - 22.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2023 08:58 - 25.04.2023 10:00
Період кваліфікації: 25.04.2023 10:00 - 28.04.2023 20:34
Період завантаження договору: 04.05.2023 00:00 - 14.05.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 181 510.22 ЛОТ 1 - Бальзам для миття посуду, гель для чищення, засіб білизна, засоби для миття, порошок
  • Лот №2 ₴797 962.92 ЛОТ 2 - Автошампунь, активні засоби