-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бальзам для миття посуду, гель для чищення, засіб білизна, засоби для миття, порошок, автошампунь, активні засоби
Оголошено тендер
1 979 473.14
UAH
Номер:
10be3c34e0e04fabbe604e02d721648d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-14-000147-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 979 473.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бальзам для миття посуду, гель для чищення, засіб білизна, засоби для миття, порошок, автошампунь, активні засоби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
14.04.2023 08:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 - Бальзам для миття посуду, гель для чищення, засіб білизна, засоби для миття, порошок
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 2 – Автошампунь, активні засоби
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 979 473.14 UAH