• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бруківка " Плац " коричневий ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)

Бруківка " Плац " коричневий ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)

Завершена

1 675 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 750.00 UAH
Номер: 89b046deec7d4f548a9089bf24506d42
Внутрішній номер закупівлі: 17495891
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-13-009873-a   
Замовник: Липоводолинська селищна рада
Контактна особа: Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 675 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.04.2023 16:42 - 18.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2023 16:42 - 21.04.2023 00:00
Період кваліфікації: 21.04.2023 00:01 - 25.04.2023 17:17
Період завантаження договору: 01.05.2023 00:00 - 11.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 675 000.00 Бруківка " Плац " коричневий ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)