-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка " Плац " коричневий ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Оголошено тендер
1 675 000.00
UAH
Номер:
87a9794166e04b96818f40fc51035706
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-13-002450-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 675 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бруківка " Плац " коричневий ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.04.2023 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бруківка " Плац " коричневий ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Кількість
3243.24 метри квадратні
Період постачання
до 10.05.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 675 000.00 UAH