-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2023-04-13-006237-a
Торги відмінено
1 755 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 17 550.00 UAH
Номер:
0190ad8905c54ad1a49cef1213c405ac
Внутрішній номер закупівлі:
17492253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-13-006237-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хуторянська Наталія Вікторівна +380442044877 Khutorianska@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 755 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2023 14:45 - 18.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2023 14:45 - 21.04.2023 10:00
Аукціон:
21.04.2023 10:03 - 21.04.2023 10:03
Період кваліфікації:
з 21.04.2023 10:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a7f04a6f05af4a66bade4ca1befaf2e4
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі код ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів (програмне забезпечення для створення документів). Міністерством цифрової трансформації України було відмовлено у погодженні проекту інформатизації.
Період оскарження:
28.04.2023 15:27 - 09.05.2023 00:00
Дата опублікування:
28.04.2023 15:27
Дата виконання:
09.05.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 755 000.00 ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів (програмне забезпечення для створення документів)