• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

програмне забезпечення для створення документів

Оголошено тендер

1 755 000.00 UAH
Номер: 0992fae94f2647d1a966d92bf4223dad
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-05-001724-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Замовник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Очікувана вартість: 1 755 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: програмне забезпечення для створення документів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.04.2023 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 755 000.00 UAH